• LOGIN
  • No products in the cart.

Kayıt Ol

Registering for this site is easy. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time.

Account Details

Profile Details

İsim Soyisim (required)

This field can be seen by: Everyone Change

Who can see this field?
Close
Hakkımda

Kendi hakkınızda ne söyleyebilirsiniz?

This field can be seen by: Everyone Change

Who can see this field?
Close

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 

www.zeyneldemirtas.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gizlilik Politikasında “Biz” ifadesi ZEYNEL DEMİRTAŞ MÜZİK PRODÜKSİYON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ni ifade etmektedir.

Bu Gizlilik Beyannamesinin amacı, kayıt formları yoluyla sizden aldığımız kişisel bilgilerinizi nasıl kullanacağımız hakkında sizi bilgilendirmektir. Sizinle internet üzerinden etkileşimde olmaktan memnuniyet duyuyor ve bizimle paylaştığınız bilgileri koruyacağımıza dair güvence veriyoruz. Bu gizlilik bildiriminde aksi belirtilmedikçe bilgilerinizi saklı tutar, başkalarıyla paylaşmaz ve aktarmayız. Bizimle paylaştığınız tüm Kişisel Tanımlama Bilgileriniz veritabanımızda gizli tutulur.

Sitemizin bir bölümününü kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmadan ziyaret edebilirsiniz. Çevirim içi derslere üye olmak, bilgilendirme bültenlerimize kayıt olmak, bir ürün sipariş vermek isterseniz sizinle iletişime geçebilmemiz için kişisel tanımlama bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekir. ( Örneğin adınız, soyadınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız). Öyle bir durum olduğunda iletişim bilgilerinizi size özel bir dosyada saklı tutarız. Bu bilgileri bizimle daha sonra iletişime geçmeniz halinde size daha iyi hizmet verebilmek adına kullanırız. Kişisel tanımlama bilgilerinizi kayıt amacınızın dışında kullanmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşmayacağız. Bu amacın dışında kullanma olasılığının doğduğu durumlarda sizin izninizi talep edeceğiz.

Bilgilerinizi güncellemek veya düzeltmek isterseniz kayıt formunu tekrar doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Bize duyduğunuz güven bizim için önemlidir ve çevrim içi sağladığınız kişisel tanımlama bilgilerinizi kayıp, hatalı kullanım ve yetkisiz girişe karşı korumak için makul önlemler almakla kendimizi sorumlu görüyoruz. Bilgilerinizi korumak için fiziksel, elektronik ve yönetimsel süreçleri kullanıyoruz.

İş bu Gizlilik Bildirimimizde herhangi bir değişiklik olduğunda bunu burada duyuracağız. Lütfen özellikle kişisel tanımlama bilgilerinizi paylaşıyorsanız herhangi bir değişiklik olup olmadığını kontrol ediniz. Sitemizi kullandığınızda Gizlilik Bildirimimizi kabul etmiş olursunuz.

Bilgilerinizin kullanımı veya bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen [email protected]’a e-posta gönderiniz. Sorularınızı yanıtlamak ve karşılaştığınız problemlere çözüm bulmak için size destek olacağımızı bildiririz.

I agree to these Terms and Conditions
top
© Copyrıght 2020 Zeynel Demirtaş Müzik Prodüksiyon San. Tic. A.Ş. Her Hakkı Saklıdır. Tasarım ve Uygulama © TM Project
X